444 84 06

HNN Doğa Sporları A.Ş. Hakkında Bilgiler - HNN

HNN Doğa Sporları A.Ş.'nin Dünü, Bugünü ve Yarını

HNN Doğa Sporları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin geçmişi, 1998 yılında firma ortaklarının doğa sporları, kamp malzemeleri ve avcılık konularındaki uzun yıllara dayanan tecrübesi ile toptan satış yapmak üzere kurulmuş olan HNN Dış Ticaret şirketine dayanmaktadır.

Dünyaca ünlü markaların, avcılık, balıkçılık, kampçılık, çadır, bisiklet, trekking, dalış, dağcılık gibi birçok farklı doğa sporlarının ekipmanlarını Ümraniye'deki mağazasında müşterileriyle buluşturan HNN A.Ş. 2015 yılından itibaren KAMPEREST markasıyla perakende satış hizmeti de vermeye devam etmektedir.

İstanbul Silah, Impala Plus, Hart, Hillman, TrugloGuntack, Upland gibi birçok markanın Türkiye dağıtımını yapmanın yanı sıra The North Face, Jack Wolfskin, Helly Hansen, Columbia, Salomon, Merrel gibi onlarca outdoor markasının ürünlerini de mağazalarında ve Kamperest web sitesinde misafirlerinin beğenisine sunmaktadır.

Hedefi, sektörel bilinirliğini Türkiye geneline yaymak ve doğa tutkunlarının alış verişlerinde birinci tercihi haline gelmektir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan HNN A.Ş. hem hizmet hem de ürün kalitesinde en iyi olmanın gayreti içerisinde olmaktır.